ZELENÁ TŘÍDA

30. června

Předání vysvědčení

Konec vyučování kolem 9h. Nedávejte prosím dětem květiny ani čokolády ... pokud budou chtít, můžou mi poslat pozdrav z prázdnin :-) - z nich budu mít velkou radost.
A nejvíc mě potěší, když se jim na druhém stupni bude dařit, nebudou muset dohánět jakékoliv učivo a budou jako třída fajn parta. :-)

Děkuji  vám všem, za tříletou spolupráci.

TESTOVÁNÍ  ČŠI

Děti mají u sebe přístupové údaje k testům z Čj, M a všeobecným studijním předpokladům.
Na výsledky se můžete podívat po zadání  přístupových údajů

na stránkách ČŠI = ZDE.

V českém jazyce jsme byli jako třída úspěšnější (75%), M byla těžší (něco přes 50%). Byl jsem zvědav, jak dopadneme v porovnání s ostatními školami. V obou předmětech jsme však nad průměrem (v porovnání s ostatními) :-).

Přechod na druhý stupeň

Pokud nemáte, zařiďte si kartu na MHD v Hradci Králové.  Potřebujete vyplněnou žádost a průkazovou fotografii dítěte.

žádost o vydání karty