ŽLUTÁ TŘÍDA - PRVNÍ ROČNÍK

POJĎME SPOLU

OBJEVIT SVĚT

Milí prvňáčkové,

chtěla bych Vám všem popřát pohodový vstup do školního roku 2022 / 2023.

Moc se na Vás těším a těším se také na spolupráci s Vašimi rodiči.

S pozdravem Vaše třídní učitelka Klára Metelková

CO NÁS ČEKÁ V PRVNÍCH DVOU TÝDNECH

ČTVRTEK 1. 9. 2022

Poprvé se sejdeme 1. září 2022 v 8:00 hodin v tělocvičně, kde proběhne slavnostní zahájení školního roku. Pak se společně s rodiči přesuneme do třídy a kolem 9h půjdete domů.
S sebou si vezměte pouze přezůvky. Paní hospodářka bude vybírat 500 Kč do třídního fondu (razítko se jménem dítěte, boxík na drobnosti a další školní potřeby).

PÁTEK 2. 9. 2022

S sebou psací potřeby a svačinku. Děti budou ve třídě pouze dvě vyučovací hodiny (do 9:30 hod.), pak půjdou do družinky nebo si je můžete vyzvednout.

PONDĚLÍ 5. 9. 2022

Děti budou ve třídě pouze 3 vyučovací hodiny, pak půjdou do družinky.

ÚTERÝ 6. 9. 2022

Výuka dle rozvrhu.

Od 17:00 proběhnou třídní schůzky.

PÁTEK 9. 9. 2022

Mezi poli, mezi lesy - celoškolní venkovní aktivita ve smíšených týmech.

ODKAZ PRO STAŽENÍ TEAMS ZDE

Ke stažení aplikace na tablet / mobilní telefon využijte raději OBCHOD PLAY  a do vyhledaveče napište TEAMS (nebo MICROSOFT TEAMS).

Návod pro stažení:

Návod pro stažení

Máte staženo a chcete se přihlásit?

přihlašovací jméno je:                  jmeno.prijmení@zsmsstezery.cz

Vše je dohromady, bez háčků a čárek. První je jméno, druhé příjmení. Mezi jménem a příjmením je tečka.

heslo:  dostali jste ho na třídní schůzce (uložené ho má K. Metelková nebo R. Martinec)

Heslo je slovo, které začíná velkým písmenem, ostatní jsou malá. Po slově jsou bez mezery dvě číslice a hned za číslem je hvězdička (na numerické klávesnici nad 9).