Plán akcí

Týden 10. až 14.6.2024 Škola v přírodě

Středa 27.3. Velikonoční dílny

Ve středu 27.3., poslední den před velikonočními prázdninami. Děti si s předstihem vybraly dva výrobky, které si chtějí vytvořit. Tvorbě každého výrobku věnují dvě vyučovací hodiny.

Ve Žlutém notýsku mají děti nalepené lístečky s názvy výrobků a se stručnou informací, co je potřeba k jejich výrobě. Peníze (prosíme o přesnou částku) za materiál či drobné potřeby na tvoření (viz seznam v notýsku) si děti přinesou až ve středu 27.3. Požadovanou částku pak předají konkrétnímu učiteli, který s nimi bude zvolenou dekoraci vyrábět.

Kdo již zaplatil, tomu peníze předám před Velikonoční dílnou, aby je mohl předat učiteli na vybraném tvoření.

Úterý 19.3. 2024 Konzultační hodiny

V úterý 19.3.2024 se těším na setkání s vámi na dalších konzultačních hodinách. Více informací najdete v záložce Konzultační hodiny.

Pondělí 18.3. 2024 Zahájení plaveckého kurzu

Organizace plavání:

• Každé pondělí se sejdeme vždy ve třídě a společně posvačíme.
  • V 8:15 odjíždíme objednaným autobusem na plavání
  • Lekce plavání trvá od 9:00 do 10:00 hodin.
  • Vracíme se do školy na 4. vyučovací hodinu (prvouku).
  • Obědváme po 4. vyučovácí hodině.
  • Po obědě nás čeká ještě ČJ (čtení, psaní). Hodina končí ve 12:55.

Co s sebou na plavání:

• aktovka s penálem (sešity a učebnice máme ve škole), případně Slabikář, svačinu a pití
  • samostatný batůžek na plavání (plavky, ručník, mýdlo, hřeben, popř. plavecké brýle, čepice na plavání - prosím nedávejte látkovou)
  • Nezapomeňte prosím vše podepsat. Pomůže nám to s hledáním původních majitelů zapomenutých plavek, mýdel, čepic apod.
  • Nedávejte, prosím, dětem s sebou peníze na občerstvení. Děkuji.

Úterý 9.1.2024 Konzultační hodiny

V úterý 9.1. 2024 v 16:00 hodin začínají konzultace, na které se můžete hlásit již nyní prostřednicvtím tohoto formuláře. Přihlašovat se můžete do pondělí 8.1. do 20:00 hodin. Děkuji.